O NAS

EDUKACJA POPRZEZ SPORT

Firma SWIM TEST Kordian Lach & Tomasz Jurkowski powstała na bazie firmy SWIM TEST Kordian Lach we współpracy Kordiana Lacha z Tomaszem Jurkowskim.
SWIM TEST promuje aktywny tryb życia łącząc ruch z funkcjami edukacyjnymi. Naszą misją jest EDUKACJA POPRZEZ SPORT.
Nasza kadra jest profesjonalnie przygotowywana do prowadzenia zajęć zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Jesteśmy jedną z najlepszych szkółek pływackich. Ze względu na współpracę z Panem Tomaszem Jurkowskim postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność i umożliwić wszystkim chętnym pływakom z Chełmca i okolic zdobywanie umiejętności pływackich.
Obozy i półkolonie organizowane są we współpracy ze SWIM TEST TOUR.
WszyscyWłaścicieleInstruktorzy

Kordian Lach

Założyciel firmy Swim Test. Od wielu lat pracuje w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2015r. Zdobył tytuł doktora z zakresu kultury fizycznej. Ponadto ukończył studia podyplomowe na Uniwersytet Jagiellońskim na kierunku zarządzanie organizacjami sportowymi w UE uzyskując tytuł Managera Sportu. Swoje umiejętności trenerskie i instruktorskie czynnie wykorzystuje zarówno w pracy na uczelni, jak i na zajęciach pływackich organizowanych przez Swim Test. Ogromne doświadczenie sprawia, że każdy uczestnik zajęć staje się miłośnikiem pływania i spędzania czasu wolnego na basenie. Lata doświadczeń, które pozyskał na wielu szkoleniach, studiach podyplomowych o tematyce zarządzania oraz wieloletnia współpraca z Kadrą Polski, z którą brał udział w Olimpiadzie w 1996 r. w Atlancie świadczy o świetnym przygotowaniu zarówno w kwestii merytorycznej nauczania, jak i doskonałym podejściu praktycznym do każdego uczestnika zajęć. Kordian Lach uzyskał w 2009r. Stopień trenera klasy Mistrzowskiej w pływaniu, natomiast w poprzednich latach stopnie instruktora sportu m.in. w kajakarstwie, żeglarstwie, żeglarstwie deskowym. Dodatkowa działalność opiera się na problematyce badawczej oraz wielu publikacjach z zakresu pływania.

Tomasz Jurkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor pływania, siatkówki, piłki ręcznej, instruktor gimnastyki, instruktor windsurfingu, Tomek posiada również patent sternika jachtowego. Umiejętności te wykorzystuje podczas spędzania swojego wolnego czasu.

Paweł Kwiatkowski

Absolwent I LO w Nowym Sączu, PWSZ w Nowym Sączu oraz AWF Kraków. Magister wychowania fizycznego ze specjalizacją z odnowy biologicznej. Instruktor pływania i narciarstwa. Od 2008 roku nauczyciel w ZSO nr 1 w Nowym Sączu. Od 2016 roku instruktor pływania Swim Test na pływalni w Chełmcu.

Gabriela Olszak

Marcin Kwiatkowski

Magister wychowania fizycznego, instruktor pływania.Swoje zamiłowanie do pływania przekuł w umiejętności instruktorskie. Od 2012 r prowadzi zajęcia z dziećmi chcącymi doskonalić swoje umiejętności pływania. Od początku swojej kariery nauczyciela związany z Międzyszkolnym Ośrodkiem Gimnastyki Korekcyjnej w Nowym Sączu gdzie prowadzi ćwiczenia korekcyjne w wodzie. W wolnych chwilach lubi pomajsterkować w warsztacie i zajmować się hodowlą ostrych papryczek chili na skalę parapetową. 

Beata Pazgan

Beata Pazgan-ukończyła studia Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem magistra. Sport od dziecka jest jej kompanem, pływanie, lekkoatletyka oraz sporty drużynowe towarzyszą jej od najmłodszych lat. Ciągle poszerza swoje kwalifikacje licznymi szkoleniami oraz kursami. Jest instruktorem pływania oraz od niedawna ratownikiem wodnym

ALBERT MĘŻYK

Albert Mężyk-Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Obecnie studiuje wychowanie fizyczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Od dzieciństwa związany ze sportem, intensywnie trenował narciarstwo alpejskie oraz pływanie. Od kilku lat dzieli się swoją pasją – jako instruktor narciarstwa alpejskiego oraz pływania. Ma dobry kontakt z dziećmi co wpływa na efektywne rezultaty w pracy. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności na szkoleniach związanych z techniką pływania.

PIOTR GÓROWSKI

Piotr Górowski-od kilku lat ratownik wodny. Woda to jego żywioł. Pływanie jest jego największą pasją, z którą związany jest od najmłodszych lat. Jak twierdzą jego znajomi: „Gdyby miał skrzela, byłby rybą”. Jego doświadczenie sprawia, że potrafi porozumiewać się zarówno z najmłodszymi jak i osobami w sile wieku. Chętnie współpracuje zarówno z osobami doświadczonymi jak i zaczynającymi swoją przygodę z pływaniem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Jednym z jego celów jest osiągnięcie kolejnych stopni zaawansowania w ramach  patentu płetwonurka.