NARTY

JEDNODNIOWE WYJAZDY WEEKENDOWE

Jednodniowe wyjazdy weekendowe to cykl 8 wyjazdów szkoleniowych podczas których dzieci oraz dorośli uczą się i doskonalą jazdę na nartach/snowboardzie w grupach dobranych pod kątem umiejętności. Stworzyliśmy ofertę zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nartami czy deską snowboardową (patrz NAUKA JAZDY NA NARTACH i SNOWBOARDZIE), jak również dla miłośników jazdy na nartach i desce (patrz DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH i SNOWBOARDZIE).

NAUKA JAZDY NA NARTACH i SNOWBOARDZIE

Szkolenie narciarsko-snowboardowe dla osób początkujących składa się z 8 wyjazdów:

  • 3 wyjazdy niedzielne (9 grudnia, 16 grudnia, 6 stycznia) – wyjazdy niedzielne charakteryzują się zindywidualizowaną formą zajęć, mniejsze grupy, nastawienie na naukę;
  • 5 wyjazdów sobotnich (2 lutego, 9 lutego, 16 lutego, 23 lutego, 2 marca) – szkolenie połączone z zawodami narciarsko-snowboardowymi) – wyjazdy sobotnie charakteryzują się wdrażaniem i nauką pracy w grupie, doskonalenie umiejętności

CENA:
niedzielne wyjazdy:            pojedynczy wyjazd 155 zł
sobotnie wyjazdy:               pojedynczy wyjazd 119 zł

DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH i SNOWBOARDZIE

Szkolenie narciarsko-snowboardowe skierowane do osób doskonalących swoje umiejętności. Dzieci, młodzież i dorośli dobierani są do odpowiednich grup umiejętnościowych. Grupa sportowa ma możliwość trenować na tyczkach. Wyjazdy zaplanowane są w następujacych terminach:

8 wyjazdów sobotnich ( 8 grudnia, 15 grudnia, 5 stycznia, 2 lutego, 9 lutego, 16 lutego, 23 lutego, 2 marca)

CENA:
sobotnie wyjazdy:               pojedynczy wyjazd 119 zł

Wyjazdy odbywają się na różnych stokach. W planach chcemy szusować po stokach Białki Tatrzańskiej, Jurgowa, Międzybrodzia Żywieckiego. Sezon narciarski zamykamy szkoleniem połączonym z zimowymi zawodami narciarsko-snowboardowymi SWIM TEST.

DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH i SNOWBOARDZIE

SZKOLENIE INDYWIDUALNE
Cena i warunki do uzgodnienia w BOK ST TOUR.

zajęcia indywidualne z instruktorem odbywają się w miarę wolnych miejsc.

Godzina i miejsce wyjazdów

  1. 7:45 – Aqua Centrum Chełmiec ul. Marcinkowicka 10 / ok. 17:30 – Aqua Centrum Chełmiec ul. Marcinkowicka 10