Scroll Top

test

WszyscyWłaścicieleInstruktorzy

Kordian Lach

Założyciel firmy Swim Test. Od wielu lat pracuje w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2015r. Zdobył tytuł doktora z zakresu kultury fizycznej. Ponadto ukończył studia podyplomowe na Uniwersytet Jagiellońskim na kierunku zarządzanie organizacjami sportowymi w UE uzyskując tytuł Managera Sportu. Swoje umiejętności trenerskie i instruktorskie czynnie wykorzystuje zarówno w pracy na uczelni, jak i na zajęciach pływackich organizowanych przez Swim Test. Ogromne doświadczenie sprawia, że każdy uczestnik zajęć staje się miłośnikiem pływania i spędzania czasu wolnego na basenie. Lata doświadczeń, które pozyskał na wielu szkoleniach, studiach podyplomowych o tematyce zarządzania oraz wieloletnia współpraca z Kadrą Polski, z którą brał udział w Olimpiadzie w 1996 r. w Atlancie świadczy o świetnym przygotowaniu zarówno w kwestii merytorycznej nauczania, jak i doskonałym podejściu praktycznym do każdego uczestnika zajęć. Kordian Lach uzyskał w 2009r. Stopień trenera klasy Mistrzowskiej w pływaniu, natomiast w poprzednich latach stopnie instruktora sportu m.in. w kajakarstwie, żeglarstwie, żeglarstwie deskowym. Dodatkowa działalność opiera się na problematyce badawczej oraz wielu publikacjach z zakresu pływania.

Tomasz Jurkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor pływania, siatkówki, piłki ręcznej, instruktor gimnastyki, instruktor windsurfingu, Tomek posiada również patent sternika jachtowego. Umiejętności te wykorzystuje podczas spędzania swojego wolnego czasu.

Gabriela Olszak

ALBERT MĘŻYK

Albert Mężyk-Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Obecnie studiuje wychowanie fizyczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Od dzieciństwa związany ze sportem, intensywnie trenował narciarstwo alpejskie oraz pływanie. Od kilku lat dzieli się swoją pasją – jako instruktor narciarstwa alpejskiego oraz pływania. Ma dobry kontakt z dziećmi co wpływa na efektywne rezultaty w pracy. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz umiejętności na szkoleniach związanych z techniką pływania.

PIOTR GÓROWSKI

Piotr Górowski-od kilku lat ratownik wodny. Woda to jego żywioł. Pływanie jest jego największą pasją, z którą związany jest od najmłodszych lat. Jak twierdzą jego znajomi: „Gdyby miał skrzela, byłby rybą”. Jego doświadczenie sprawia, że potrafi porozumiewać się zarówno z najmłodszymi jak i osobami w sile wieku. Chętnie współpracuje zarówno z osobami doświadczonymi jak i zaczynającymi swoją przygodę z pływaniem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Jednym z jego celów jest osiągnięcie kolejnych stopni zaawansowania w ramach  patentu płetwonurka.