AKTUALNOŚCI

XVII Festyn Pływacki SWIM TEST

Szanowni Państwo,

2 grudnia zawodnicy naszej sekcji Iskry Chełmiec wzięli udział w XVII Festynie Pływackim Swim Test. Zawody odbywały się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Krakowie.
Wzięło w nich udział łącznie 213 osób z okolicznych szkół oraz klubów pływackich.W zawodach wystartowało 19 uczestników sekcji Iskry Chełmiec, nasi reprezentanci zdobyli 2 złote medale, 3 srebrne oraz 7 brązowych medali.
Złota dla sekcji pływackiej Iskry Chełmiec zdobyli Anastazja Mężyk z czasem 40.03 (50m st. grzbietowy) w kategorii 10-11 lat oraz Ignacy Długopolski z czasem 40.56 (50m st. dowolnym) w kategorii 10-11 lat.
Srebrne medale przywieźli Kajetan Bocheński 47.12 (50m st. grzbietowy) w kategorii 10-11 lat. Natomiast w kategorii 12-13 lat  Wróbel Martyna 44.46 (50m st. grzbietowy), Majchrzak Patrycja 38.12 (50m st. dowolny).
Brozowe medale zdobył Uryga Kacper 20.36 w kategorii 9 latków w konkurencji 25 m stylem dowolnym, bardzo blisko podium znalazł się również Tomasz Nosal z czasem 20.37.
W konkurencji 50 m stylem dowolnym – 10-11 lat 3 miejsce zajął Kajetan Bocheński z czasem 41.26.
W kategorii wiekowej 12-13 lat brązy przywieźli Patrycja Majchrzak 45.28 (50m st. grzbietowy), Wróbel Martyna 38.85 (50 m st. dowolny).Najstarsi nasi reprezentanci startowali w kategorii 14-15 lat. Anna Jurkowska zdobyła 2 brązowe medale, w konkurencji 50m stylem dowolnym z czasem 37.21 oraz 50 m stylem dowolnym z czasem 50.09. W konkurencji 50 m stylem dowolnym na podium stanął z trzecim miejscem i czasem 30.51 Kornel Nowak.

Nasza sztafeta załęja 4 miejsce. Jej reprezentantami byli Nowak Kornel, Jurkowska Anna, Wróbel Martyna oraz Majchrzak Patrycja.

O miejsca godnie walczyli także, Szymon Gruca, Hubert Ociepka, Julia Gruca, Piotr Król, Wojtek Wolak, Maciek Młynarczyk, Kornelia Kapuśniak, Wojtek Kosakowski, Zuzanna Bartosik, Alicja Respekta.